20220324111309-zldya73xDWIPs8CLoLT6iTdSyjoYpEgXkV6uLd0s (1)
12 kwietnia 2022

W jaki sposób powstają nadruki na produktach foliowych — czy to duży koszt?

Chcesz zamówić opakowania foliowe z nadrukiem? Dowiedz się, jak powstają i ile wynoszą koszty ich produkcji! Wyjaśniamy, jakie technologie druku wykorzystują producenci. Znajdź najlepsze rozwiązania w korzystnej cenie i ciesz się tanimi, estetycznymi wyrobami z folii ekologicznej. Jak powstają opakowania foliowe z nadrukiem? Jeśli zależy Ci na skutecznym marketingu, na pewno przykładasz dużą uwagę do Czytaj dalej »

20220324111354-NxZBds7jhZyGsLyQm1klHu2SR8mnfcY2SpxYxZbs (1)
12 kwietnia 2022

Co wpływa na cenę toreb foliowych?

Od czego zależą ceny reklamówek foliowych? Sprawdź, jak tanio zlecić produkcję opakowań z logo marki! Podpowiadamy, jakie modele produktów są dostępne na rynku i na czym polega spersonalizowanie zamawianej folii. Znajdź rozwiązania korzystne dla budżetu swojej firmy. Produkcja opakowań foliowych — cena Każdemu przedsiębiorcy zależy na rozsądnym zarządzaniu finansami. Nic dziwnego więc, że tanie reklamówki z Czytaj dalej »

Ekologiczne worki foliowe? Poznaj technologię BioGabo!
12 kwietnia 2022

Rodzaje toreb foliowych, które nadają się do wielokrotnego użytku

Szukasz ekologicznych opakowań, które można wykorzystać więcej niż raz? Postaw na torebki foliowe z uszami! Wyjaśniamy, z czego produkowane są modele biodegradowalne i dlaczego warto w nie inwestować. Sprawdź, czym kierować się przy wyborze opakowania i jak można je spersonalizować. Rodzaje toreb foliowych Jeszcze niedawno torby foliowe wielokrotnego użytku były produkowane z materiałów, które są Czytaj dalej »

torby worki taśmy
27 maja 2021

Torby z nadrukiem, worki opakowaniowe, taśmy foliowe – o czym warto pamiętać przy składaniu zamówienia?

Planujesz złożyć u nas zamówienie na torby foliowe z nadrukiem, worki opakowaniowe lub taśmy ostrzegawcze? W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów – także tych w pełni biodegradowalnych i bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Zapoznaj się z naszym praktycznym poradnikiem, aby wiedzieć, która z naszych propozycji najlepiej wpisze się w aktualne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

torby spersonalizowane z nadrukiem
11 maja 2021

3 powody, dla których warto zainwestować w spersonalizowane torby foliowe z nadrukiem

Pomimo rosnącego znaczenia marketingu internetowego wciąż wiele firm stawia na tradycyjne materiały reklamowe. Najlepszym przykładem są torby foliowe z nadrukiem, z których korzysta większość sklepów i marketów. Takie spersonalizowane reklamówki z logo możesz zamówić w firmie Gabo. Sprawdź, w jaki sposób przydają się do działań reklamowych i dlaczego warto w nie zainwestować.

rękawy foliowe
28 kwietnia 2021

Rękawy foliowe i półrękawy – właściwości, zastosowania, wpływ na środowisko

Półrękaw i rękaw foliowy to praktyczne rodzaje opakowań, niezastąpione w wielu gałęziach przemysłu. W Gabo produkujemy je w kilku rodzajach – zarówno z bardzo wytrzymałej folii PE, jak i całkowicie biodegradowalnego materiału – w pełni bezpiecznego dla środowiska naturalnego. Poznaj zastosowanie rękawów foliowych oraz ich najpopularniejsze rodzaje dostarczane przez naszą firmę. Główne zastosowania rękawów i półrękawów foliowych Czytaj dalej »

foliowe taśmy ostrzegawcze
12 kwietnia 2021

Foliowe taśmy ostrzegawcze – najważniejsze informacje

Wytwarzana przez firmę Gabo taśma ostrzegawcza to solidny produkt, który dostarczamy w wielu wariantach do wyboru. Wykonujemy go z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz w wersji eko – z materiału biodegradowalnego. Nasi klienci to zarówno prywatne przedsiębiorstwa, jak i organy państwowe. Dowiedz się, jakie rodzaje taśm są dostępne w bieżącej ofercie i poznaj wszystkie ich zastosowania. Zastosowanie taśm ostrzegawczych Jak Czytaj dalej »

Biodegradowalne reklamówki i torby foliowe – dlaczego warto w nie inwestować?
29 marca 2021

Biodegradowalne reklamówki i torby foliowe – dlaczego warto w nie inwestować?

Produkowane przez nas biodegradowalne torby mają duże znaczenie w ramach globalnej walki o ochronę środowiska naturalnego, która koncentruje się m.in. na dążeniu do wyeliminowania plastikowych „foliówek”. Czas ich rozkładu w przyrodzie jest zdecydowanie zbyt długi. Na całym świecie zainteresowaniem cieszą się więc ich ekologiczne alternatywy – takie jak nasze reklamówki, które powstają nie z plastiku, ale z naturalnych surowców, np. Czytaj dalej »