Gabo opakowania - Blog

12 kwietnia 2022

W jaki sposób powstają nadruki na produktach foliowych — czy to duży koszt?

Chcesz zamówić opakowania foliowe z nadrukiem? Dowiedz się, jak powstają i ile wynoszą koszty ich produkcji! Wyjaśniamy, jakie technologie druku wykorzystują producenci. Znajdź najlepsze rozwiązania w korzystnej cenie i ciesz się tanimi, estetycznymi wyrobami z folii ekologicznej. Jak powstają opakowania foliowe z nadrukiem? Jeśli zależy Ci na skutecznym marketingu, na pewno przykładasz dużą uwagę do Czytaj dalej »

12 kwietnia 2022

Co wpływa na cenę toreb foliowych?

Od czego zależą ceny reklamówek foliowych? Sprawdź, jak tanio zlecić produkcję opakowań z logo marki! Podpowiadamy, jakie modele produktów są dostępne na rynku i na czym polega spersonalizowanie zamawianej folii. Znajdź rozwiązania korzystne dla budżetu swojej firmy. Produkcja opakowań foliowych — cena Każdemu przedsiębiorcy zależy na rozsądnym zarządzaniu finansami. Nic dziwnego więc, że tanie reklamówki z Czytaj dalej »

Ekologiczne worki foliowe? Poznaj technologię BioGabo!
12 kwietnia 2022

Rodzaje toreb foliowych, które nadają się do wielokrotnego użytku

Szukasz ekologicznych opakowań, które można wykorzystać więcej niż raz? Postaw na torebki foliowe z uszami! Wyjaśniamy, z czego produkowane są modele biodegradowalne i dlaczego warto w nie inwestować. Sprawdź, czym kierować się przy wyborze opakowania i jak można je spersonalizować. Rodzaje toreb foliowych Jeszcze niedawno torby foliowe wielokrotnego użytku były produkowane z materiałów, które są Czytaj dalej »