20220324111309-zldya73xDWIPs8CLoLT6iTdSyjoYpEgXkV6uLd0s (1)

Posted by & filed under Aktualności.

Chcesz zamówić opakowania foliowe z nadrukiem? Dowiedz się, jak powstają i ile wynoszą koszty ich produkcji! Wyjaśniamy, jakie technologie druku wykorzystują producenci. Znajdź najlepsze rozwiązania w korzystnej cenie i ciesz się tanimi, estetycznymi wyrobami z folii ekologicznej.

Jak powstają opakowania foliowe z nadrukiem?

Jeśli zależy Ci na skutecznym marketingu, na pewno przykładasz dużą uwagę do identyfikacji wizualnej marki. Klienci dostrzegają detale i podświadomie zapamiętują podsuwane im treści. Właśnie dlatego tak często zleca się naniesienie na materiał logo firmy lub jej hasła reklamowego. Prosty obrazek przywodzi określone skojarzenia i buduje wizerunek przedsiębiorstwa. Producent opakowań foliowych z nadrukiem może spersonalizować produkty zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jak wygląda proces produkcji i wykonania nadruku?

1. Złożenie zamówienia

Wszystko rozpoczyna się od wybrania określonych cech produktów. Przy składaniu zamówienia klient musi podać:

 • wymiary foliówki,
 • liczbę potrzebnych sztuk,
 • rodzaj zadruku i ilość kolorów,
 • model wybranego produktu.

Istnieje możliwość zamówienia pakietu darmowych próbek. Pozwalają one na wybranie optymalnych barw i materiałów. Testery dostępne są bez żadnych zobowiązań. Zlecenie trafia do realizacji wyłącznie po oficjalnym zatwierdzeniu przez klienta.

2. Produkcja opakowania

Kolejnym etapem jest wyprodukowanie samej podstawy opakowania. Dzięki rozwojowi technologii możliwe jest tworzenie ekologicznej folii, która nadaje się do recyklingu. Materiał BioGabo powstaje na bazie skrobi i sacharozy. To doskonała alternatywa dla plastiku. Można z niego wykonać różnorodne produkty, takie jak taśma ostrzegawcza z nadrukiem lub reklamówki. W czasie produkcji jest zużywana mniejsza ilość energii elektrycznej niż w przypadku wytwarzania papieru i polietylenów.

3. Nanoszenie nadruku

Ostatnim krokiem jest naniesienie wskazanej przez klienta grafiki. Producent opakowań foliowych z nadrukiem najczęściej posługuje się metodą druku fleksograficznego. Doskonale sprawdza się ona w przypadku dużych nakładów. Nowoczesne drukarki wyposażone są w szybkoschnące, dobrze przylegające do podłoża farby. Konieczne jest:

 • zaprojektowanie indywidualnej formy,
 • zastosowanie kilku cylindrów,
 • dociśnięcie formy do folii w celu odbicia nadruku.

Uzyskana w ten sposób grafika wyróżnia się dużą trwałością. Ma wysoką jakość i jest precyzyjnym odbiciem projektu przedstawionego przez klienta. Na materiale można umieścić wybrane przez siebie kolory, obrazki i logo marki. Trzeba jednak zwrócić uwagę na cechy produktu. Największe możliwości dla projektów graficznych stwarzają torby z rączką Soft Loop. Powstają na folii białej lub kolorowej.

Koszt opakowań foliowych z nadrukiem

Wycena zamówienia uzależniona jest od kilku czynników. Reklamówki jednorazowe z nadrukiem mogą mieć różne wymiary. Im większy produkt, tym więcej materiałów potrzeba do jego produkcji. Na cenę wpływają także dodatkowe zabezpieczenia, takie jak zakładki z folii. W jaki sposób zmniejszyć wydatki i chronić budżet swojej firmy? Przede wszystkim warto:

 • korzystać z usług dobrego producenta,
 • wybierać produkty biodegradowalne i zgodne z najnowszą dyrektywą Unii Europejskiej,
 • dobrze przemyśleć wielkość potrzebnego nakładu,
 • postawić na ekonomiczny druk fleksograficzny i farby szybkoschnące.

Korzystanie z plastiku wiąże się z zapłatą grzywny, zatem najlepszym rozwiązaniem są materiały ekologiczne. Mają wiele zalet, ponieważ nadają się do recyklingu, a zarazem są odporne na uszkodzenia i robią pozytywne wrażenie na klientach. Opakowania foliowe z nadrukiem z surowców kompostowalnych tworzą wizerunek świadomej marki, dbającej o środowisko naturalne i przyszłe pokolenia.

Duży wybór opakowań i folii z nadrukiem

Już wiesz, jak powstają reklamówki i taśmy ostrzegawcze z ekologicznej folii. Postaw na wyroby znakowane metodą fleksograficzną i ciesz się wyrazistym nadrukiem na zamówionych produktach. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepsze opakowania foliowe z logo dla Twojej firmy.

20220324111354-NxZBds7jhZyGsLyQm1klHu2SR8mnfcY2SpxYxZbs (1)

Posted by & filed under Aktualności.

Od czego zależą ceny reklamówek foliowych? Sprawdź, jak tanio zlecić produkcję opakowań z logo marki! Podpowiadamy, jakie modele produktów są dostępne na rynku i na czym polega spersonalizowanie zamawianej folii. Znajdź rozwiązania korzystne dla budżetu swojej firmy.

Produkcja opakowań foliowych — cena

Każdemu przedsiębiorcy zależy na rozsądnym zarządzaniu finansami. Nic dziwnego więc, że tanie reklamówki z nadrukiem cieszą się tak dużą popularnością. Warto wiedzieć, jakie czynniki wpływają na koszt zamówienia takich produktów. W tę pozornie prostą kalkulację wchodzi nie tylko rachunek od firmy dostarczającej wyroby. Trzeba zwrócić uwagę również na to, co później dzieje się z opakowaniem. Dalsze życie przedmiotu może niespodziewanie zwiększyć wydatki firmy.

Ekologia się opłaca

Unia Europejska zachęca przedsiębiorców do działania ekologicznego. Właśnie dlatego warto sięgać po biodegradowalne materiały. Dobry producent opakowań foliowych jest w stanie wykonać foliówki ze skrobi i sacharozy. Są one bardzo ekonomiczne, ponieważ:

 • pozwalają uniknąć ewentualnych dodatkowych opłat naliczanych za wykorzystywanie wyrobów plastikowych,
 • po recyklingu stają się częścią nowego opakowania,
 • są wytrzymałe i nadają się do wielokrotnego użytku.

Warto pamiętać również o wizerunku swojej marki. Konsumenci coraz częściej poszukują firm dbających o środowisko i nieraz są w stanie przeznaczyć więcej pieniędzy na zakup produktów ekologicznych. Zamawianie plastiku po prostu przestało się opłacać.

Rodzaje toreb

Cennik opakowań uzależniony jest od ich rodzaju. Tanie reklamówki z nadrukiem mają na przykład formę klasycznych koszulek. Przypominają popularne torby kasowe, ale są wykonane z biodegradowalnego materiału. Ze względu na prostą konstrukcję nie kosztują dużo i można zamówić wiele sztuk bez obaw o budżet swojej firmy. Ciekawą alternatywą są modele z rączką, które mają dogrzane uchwyty i dużą pojemność. Doskonale sprawdzają się do wielokrotnego użytku i są cenione przez klientów.

Spersonalizowanie opakowania

Na ostateczny koszt zamówienia wpływa też rodzaj nadruku. Proste logo umieszczone na materiale może kosztować mniej od wielobarwnej grafiki wytłoczonej na całym opakowaniu. Producent toreb foliowych wyceni zamówienie według wskazanych przez klienta informacji. Dobrą praktyką jest przygotowanie kilku wariantów do wyceny i upewnienie się, który z nich jest najbardziej ekonomiczny. Trzeba również zastanowić się nad przeznaczeniem danego opakowania. Jeśli będą umieszczane w nim ciężkie towary, warto zamówić dodatkowe zabezpieczenia, takie jak zakładki foliowe w górnej i dolnej części konstrukcji. Pozwolą one uniknąć rozerwania materiału.

Reklamówki z nadrukiem tanio — wybierz dobrego producenta

Jak wybrać najlepszego producenta? Trzeba przeanalizować jego ofertę i jakość kontaktu z klientem. Przedsiębiorcy często potrzebują regularnych dostaw opakowań i czas realizacji zlecenia ma dla nich duże znaczenie. Współpraca powinna odbywać się sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Ponadto dobry producent zapewni:

 • ekologiczne rozwiązania zgodne z najnowszą dyrektywą Unii Europejskiej,
 • duży wybór rodzajów produktów,
 • elastyczne podejście do potrzeb klienta i możliwość spersonalizowania materiału,
 • solidne formy, które nadają się do wielokrotnego użytku,
 • doradztwo zaangażowanych pracowników.

Zamawiający liczą nie tylko na korzystne ceny reklamówek foliowych, ale także na ich wysoką jakość. Świetnym rozwiązaniem jest zamówienie darmowych próbek. To doskonały sposób na przetestowanie wybranego materiału i sprawdzenie jego właściwości w praktyce. W jednej paczce zostaną dostarczone różne rodzaje folii. W celu otrzymania pakietu wystarczy wypełnić formularz.

Tanie i ekologiczne reklamówki foliowe

Pojawienie się na rynku biodegradowalnych toreb foliowych było prawdziwą rewolucją. Są tanie, solidne i świetnie sprawdzają się w promocji firmy. Wybierz opakowania od dobrego producenta i dopasuj produkty do swojego budżetu. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Podpowiemy, jak spersonalizować reklamówki i wycenimy, ile będzie kosztować ich zamówienie.

Ekologiczne worki foliowe? Poznaj technologię BioGabo!

Posted by & filed under Aktualności.

Szukasz ekologicznych opakowań, które można wykorzystać więcej niż raz? Postaw na torebki foliowe z uszami! Wyjaśniamy, z czego produkowane są modele biodegradowalne i dlaczego warto w nie inwestować. Sprawdź, czym kierować się przy wyborze opakowania i jak można je spersonalizować.

Rodzaje toreb foliowych

Jeszcze niedawno torby foliowe wielokrotnego użytku były produkowane z materiałów, które są groźne dla środowiska naturalnego i rozkładają się przez długi czas. Współcześni producenci opakowań mogą jednak wykonać produkty ekologiczne, które są praktyczne w użyciu i przyjazne dla naszej planety. Jak to możliwe? Warto dowiedzieć się więcej na ten temat i poznać różne rodzaje toreb.

Reklamówka biodegradowalna

Wyprodukowanie folii bez dodatków chemicznych jest jak najbardziej możliwe. Udowodnili to twórcy surowca BioGabo. Ten wyjątkowy materiał powstaje z tworzyw bazujących na skrobi i sacharozie. Wykonana z niego reklamówka biodegradowalna:

 • nadaje się do kompostowania i niemal w całości ulega rozpadowi,
 • wymaga mniej energii elektrycznej w procesie produkcji od odpowiedników z papieru i polietylenu,
 • jest praktyczna w użyciu i wytrzymała,
 • estetycznie wygląda i może zostać ozdobiona firmowym nadrukiem.

Warto pamiętać, że Unia Europejska wprowadziła nowe przepisy, według których przedsiębiorcy zobowiązani są do działania proekologicznego. Ekologiczna torba foliowa z rączką pozwoli uniknąć dodatkowych opłat. Ponadto będzie mile widziana przez konsumentów, którym zależy na życiu w stylu eko.

Torba z rączką

Wśród biodegradowalnych opakowań szczególne miejsce zajmują torebki foliowe z uszami. Mają dużą pojemność i solidne uchwyty. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na wytłoczenie różnych wzorów. Nadruk ma wysoką jakość i przyciąga uwagę klientów. Logo marki na opakowaniu to świetny sposób na promocję firmy. Tego produktu można używać wiele razy, nie tylko do przenoszenia towarów z jednego sklepu. Można zamówić go w korzystnej cenie.

Torba market

Inną ciekawą propozycją są modele typu market. Wyglądają jak klasyczna reklamówka  z nadrukiem, ale wykonane są z ekologicznych tworzyw. Są odporne na rozerwanie i doskonale znoszą ciężar umieszczonych wewnątrz towarów. Można zamówić je w różnych wymiarach. Zakładki dolne wykonywane są na indywidualne życzenie klienta. Na materiał można nanieść grafikę według własnego pomysłu. Sprawdzają się jako torby foliowe wielokrotnego użytku i dostępne są w korzystnej cenie.

Koszulki foliowe

Większość konsumentów doskonale zna opakowania kasowe, które należą do najpopularniejszych produktów na rynku. Na szczęście da się je wykonać z biodegradowalnych materiałów. Wytrzymałe torebki foliowe ze skrobi i sacharozy nie pękają pod wpływem ciężaru przenoszonych w nich przedmiotów i można korzystać z nich częściej niż raz. Nadają się procesu recyklingu i po zmieleniu stają się częścią nowych folii. Podobnie jak w wyżej opisanych modelach, można nanieść na nie spersonalizowany nadruk.

Torby foliowe wielokrotnego użytku — jakie wybrać?

Czym kierować się przy wyborze opakowania? Trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Po pierwsze, warto przemyśleć, jaki rodzaj towarów będzie w nim przechowywany. Na tej podstawie można wybrać na przykład rozmiar produktu oraz określić, czy będą konieczne dodatkowe zakładki i wzmocnienia folii. Każda branża potrzebuje nieco innych rozwiązań. Po drugie, trzeba zwrócić uwagę na wygląd materiału. Dobrym pomysłem jest zaprojektowanie kreatywnego nadruku, by torba foliowa z rączką wyróżniła się wśród produktów konkurencyjnych marek i przyciągnęła uwagę konsumentów.

Niewątpliwie najlepiej zdecydować się na produkty biodegradowalne, które są produkowane zgodnie z normami Unii Europejskiej i nadają się do recyklingu. W ten sposób można zadbać nie tylko o środowisko, ale także o wizerunek swojej marki.

Ekologiczne reklamówki

Chcesz zamówić biodegradowalne reklamówki? Wybierz modele z solidnymi uchwytami i wzmacniającymi zakładkami! Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Skontaktuj się z nami. Podpowiemy, jak wybrać odpowiednie opakowanie i wycenimy koszt produkcji toreb.

producent toreb i worków

Posted by & filed under Aktualności.

 

Działalność naszego przedsiębiorstwa opiera się głównie na produkcji opakowań z folii. To jednak tylko część możliwości, ponieważ do aktualnej oferty zalicza się też recykling reklamówek oraz bardzo szeroki asortyment produktów, m.in.: biodegradowalne torby foliowe z nadrukiem, worki z rozmaitych rodzajów folii polietylenowej, czy różnego typu taśmy ostrzegawcze. Sprawdź zatem, co dokładnie możemy Ci zaproponować!

 

Produkujemy torby foliowe i worki opakowaniowe wysokiej jakości

Podstawę naszej oferty stanowią wysokiej jakości torby i worki foliowe, a jako producent takich wyrobów jesteśmy w stanie dostarczyć Ci ich rozmaite rodzaje.

W zależności od potrzeb zamówisz u nas m.in.:

 • torby foliowe z nadrukiem – w tym siatki i reklamówki oraz torby kasowe, które znajdują szerokie zastosowanie w handlu,
 • worki opakowaniowe – idealne do zabezpieczania produktów w różnych gałęziach przemysłu, przetwórstwa i handlu – proponujemy je w wielu wersjach do wyboru, np. z nadrukiem, taśmą klejącą, zakładkami lub klapką.

Nasze produkty dostępne są w różnych wariantach, jeśli chodzi o rozmiar i sposób wykończenia, a także materiał, z jakiego mogą być wytworzone. Do ich produkcji stosujemy m.in. PP, LDPE, HDPE, MDPE oraz folię biodegradowalną. Bez względu na to, czy wybierzesz siatki z nadrukiem, czy proste worki opakowaniowe, możesz liczyć na ich precyzyjne wykonanie, trwałość, a także dostosowanie ich parametrów do towarów, jakie mają zabezpieczać – np. pod względem odporności na określone czynniki zewnętrzne.

Wytwarzamy taśmy ostrzegawcze w kilku wariantach

Potrzebna Ci taśma ostrzegawcza z nadrukiem wykonana na zamówienie? W Gabo mamy bardzo szerokie możliwości produkcyjne. Możemy też przygotować projekt według Twoich wytycznych.

W ofercie mamy także standardowe produkty, m.in.:

 • taśmy odgradzające – biało-czerwone i żółto-czarne (stosowane przez Policję, Straż Miejską i inne służby),
 • taśmy ostrzegawcze – np. niebieskie dla sieci energetycznych lub żółte dla sieci gazowych.

Nasze produkty wyróżniają się solidnością i trwałością, ponieważ wykonujemy je m.in. z polietylenu, a więc tworzywa, które jest odporne na czynniki atmosferyczne. Możemy je również wyprodukować w ekologicznej wersji z folii biodegradowalnej. Wybór należy do zleceniodawcy.

Opracowujemy nowoczesne technologie przyjazne środowisku – BIO Gabo

W trosce o środowisko naturalne opracowaliśmy innowacyjną technologię BIO Gabo, dzięki której możemy dostarczać naszym klientom biodegradowalne torby foliowe, a także worki, reklamówki z nadrukiem, rękawy i taśmy ostrzegawcze z ekologicznego materiału.

Powstają one na bazie skrobi i sacharozy, a więc naturalnych surowców, dlatego po wyrzuceniu ulegają procesowi kompostowania. Oznacza to, że rozkładają się w środowisku podobnie jak inne odpady organiczne, a więc o wiele szybciej niż standardowe wyroby foliowe z tworzyw sztucznych. Pod względem wizualnym oraz wytrzymałościowym są to pełnowartościowe opakowania służące do zabezpieczania różnych produktów, również tych spożywczych.

Przetwarzamy odpady foliowe

Nasza dbałość o przyrodę przejawia się także w specjalnie opracowanym procesie produkcji, gdzie wykorzystujemy odpady foliowe. Recykling reklamówek pozwala nam na odzyskiwanie z nich surowca, który przerabiamy najpierw na regranulat, a potem na nowe folie.

W ten sposób wykorzystujemy 100% własnych odpadów powstających w czasie wytwarzania materiałów foliowych. Chętnie też przyjmujemy tego typu pozostałości od naszych kontrahentów. Zamawiając w naszej firmie worki i torby, możesz mieć pewność, że podczas ich produkcji zanieczyszczenie środowiska było zredukowane do niezbędnego minimum.

Szukasz solidnego partnera biznesowego? Zadzwoń lub wyślij wiadomość

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń lub wyślij wiadomość do nas, a opowiemy Ci o niej więcej. Chętnie wysłuchamy, czego potrzebujesz i spróbujemy znaleźć optymalne rozwiązanie. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo duże lub nietypowe zamówienia, a naszym priorytetem jest partnerskie podejście do każdego Klienta. U nas nie musisz obawiać się o jakość otrzymanego towaru, ponieważ oferujemy bezpłatne próbki naszych produktów. Zamów je w prosty sposób na naszej stronie internetowej, a prześlemy je do Ciebie w ciągu kilkudziesięciu godzin.

recykling toreb foliowych

Posted by & filed under Aktualności.

 

Zastanawiasz się, czy produkcja opakowań foliowych może być bezpieczna dla środowiska naturalnego? Jak najbardziej! Najlepszym na to dowodem jest działalność naszej firmy. W Gabo nie tylko prowadzimy recykling reklamówek i własnych odpadów produkcyjnych, ale także wytwarzamy biodegradowalne torby i folie, które w żaden sposób nie szkodzą naturze. Sprawdź, na czym polegają opracowane przez nas innowacje i dlaczego współpraca z Gabo zwyczajnie się opłaca!

 

Recykling odpadów foliowych jako część naszej oferty

Specjalnością firmy Gabo jest produkcja opakowań foliowych. Nasz zakład znajduje się niedaleko Białegostoku, a więc na terenie o wyjątkowych walorach przyrodniczych, który nazwano Zielonymi Płucami Polski. Właśnie dlatego jednym z naszych priorytetów stały się działania wspierające ochronę środowiska naturalnego.

Do najważniejszych z nich należą:

 • recykling reklamówek oraz własnych odpadów produkcyjnych i przetwarzanie ich na surowiec do produkcji nowych toreb i worków foliowych,
 • wytwarzanie ekologicznej folii biodegradowalnej.

Choć w naszej ofercie ważne miejsce stanowi folia ekologiczna, wytwarzamy także standardowe opakowania z tworzyw sztucznych. Robimy to jednak w taki sposób, aby cały proces był jak najbardziej bezpieczny dla środowiska.

Jak wygląda proces przetwarzania folii w firmie Gabo?

Proces wytwarzania folii w naszym zakładzie w dużej mierze opiera się na przetwarzaniu odpadów. Nowe opakowania wytwarzane są ze starych, zużytych reklamówek lub fragmentów folii pozostałych po procesie produkcji.

W pierwszej kolejności zbieramy odpady foliowe z różnych źródeł, a także gromadzimy własne. Są one następnie segregowane według rodzaju oraz koloru. Kolejnym etapem jest ich przetwarzanie, czyli:

 • mielenie w celu uzyskania aglomeratu,
 • regranulacja.

Dopiero regranulat powstały w wyniku powyższego procesu staje się surowcem do produkcji różnego rodzaju folii polietylenowej – np. typu HD czy LD. Wytwarzamy ją w specjalistycznych maszynach, gdzie materiał pozyskany z odpadów jest poddawany działaniu wysokiej temperatury i powietrza, a następnie wytłaczany.

Wytwarzanie toreb i worków foliowych a odpady produkcyjne

Warto zwrócić uwagę, że w Gabo niezwykle istotną rolę odgrywa pełne zagospodarowanie odpadów produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii mogliśmy opracować taki proces wytwarzania toreb i worków foliowych, by wykorzystywać do tego 100% powstających w naszym zakładzie resztek tworzyw sztucznych. Wszystkie „skrawki” są ponownie wykorzystywane. Dopracowaliśmy recykling do perfekcji, dzięki czemu nie przyczyniamy się do zaśmiecania i zatruwania środowiska naturalnego. Równolegle zmniejszamy koszty produkcji.

Korzyści dla kontrahentów

Prowadzony recykling reklamówek i odpadów foliowych pozwala nam dbać o środowisko naturalne, a przy okazji także spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Coraz więcej zamawiających docenia nasze proekologiczne działania, które odpowiadają światowym trendom zmierzającym do ograniczania odkładania się w przyrodzie tworzyw sztucznych.

Współpracujący z nami kontrahenci mogą także liczyć na konkretne korzyści finansowe, ponieważ przekazując nam swoje odpady, są zwolnieni z tzw. opłaty produktowej. Obowiązuje ona wszystkie firmy, które wprowadzają na rynek artykuły w opakowaniach foliowych, lecz nie zapewniają ich odzysku i recyklingu. Przedsiębiorcy mogą to zrobić w naszej firmie i otrzymać „Kartę przekazania odpadów”, która zwalnia z powyższej opłaty.

Poznaj produkty z linii BIO Gabo

Ofertę naszej firmy wyróżnia także innowacyjna linia produktów BIO Gabo, czyli opakowań wytwarzanych z naturalnych surowców na bazie skrobi i sacharozy. Powstająca w tej technologii folia ekologiczna jest całkowicie biodegradowalna, a więc rozkłada się o wiele szybciej niż zwykłe produkty foliowe – pozostawia po sobie w środowisku naturalnym wyłącznie bezpieczne substancje, czyli wodę, dwutlenek węgla oraz biomasę.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej!

Już wiesz, że Gabo to producent ekologicznych opakowań foliowych, który dodatkowo dba o środowisko naturalne poprzez nowoczesny system wykorzystywania odpadów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak produkujemy nasze torby poprzez recykling? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty oraz zaproponujemy najlepsze produkty dla Twojej firmy.

torby worki taśmy

Posted by & filed under Aktualności.

 

Planujesz złożyć u nas zamówienie na torby foliowe z nadrukiem, worki opakowaniowe lub taśmy ostrzegawcze? W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów – także tych w pełni biodegradowalnych i bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Zapoznaj się z naszym praktycznym poradnikiem, aby wiedzieć, która z naszych propozycji najlepiej wpisze się w aktualne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Przeznaczenie toreb foliowych a wybór odpowiedniego surowca

Specjalnością firmy Gabo jest produkcja opakowań foliowych, takich jak torby, worki i siatki z nadrukiem lub gładkie. Wytwarzamy je z różnych rodzajów folii – m.in. LDPE, HDPE oraz PP, ponieważ każda z nich wyróżnia się innymi właściwościami.

Poniżej wyjaśniamy podstawowe różnice między nimi:

 • PP – folia polipropylenowa, którą łatwo rozpoznać, ponieważ jest przezroczysta, dość sztywna i z połyskiem; można nanieść na nią nadruk jedno- lub wielokolorowy; folia PP odznacza się dużą wytrzymałością na rozrywanie i rozciąganie oraz estetycznym wyglądem, dlatego może być wykorzystywana np. do pakowania prezentów, ale też zabezpieczania różnych towarów, takich jak kosmetyki, art. spożywcze, tekstylia, art. papiernicze itp.,
 • LDPE – takie folie wytwarza się z polietylenu o niskiej gęstości, dlatego są idealnie przezroczyste, miękkie i elastyczne, a jednocześnie wytrzymałe i odporne na niskie temperatury; doskonale nadają się do zabezpieczania żywności, ale też innych towarów wymagających ochrony przed kurzem i wilgocią,
 • HDPE – to folia polietylenowa o wysokiej gęstości, bardziej odporna na uszkodzenia i mniej przezroczysta niż LDPE; wykonane z niej worki i inne materiały opakowaniowe są matowe i można je barwić na różne kolory; mogą służyć do zabezpieczania artykułów spożywczych i wszelkich innych towarów.

Jeśli masz wątpliwości, który rodzaj folii będzie najlepszy, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą Ci wybrać wariant opakowań najlepiej odpowiadający na oczekiwania Twoich klientów.

Określ dokładnie wszystkie parametry

Jako doświadczony producent worków foliowych możemy proponować swoim kontrahentom rozmaite warianty artykułów opakowaniowych. Różnią się one nie tylko rodzajem surowca użytego do produkcji. W zależności od indywidualnych potrzeb i przeznaczenia zamawianego towaru, możesz u nas kupić worki i torby foliowe o sprecyzowanych parametrach dotyczących m.in.:

 • grubości folii,
 • koloru opakowań,
 • nadruku,
 • zastosowania taśmy klejącej, zakładek, perforacji,
 • dodatkowych właściwości – antystatycznych lub z filtra UV.

Również w tym przypadku nasi specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i wskażą zainteresowanym dodatkowe różnice.

wybór surowca torby foliowe

Zamów bezpłatne próbki naszych produktów

Bez względu na to, czy zamierzasz zamówić torby foliowe z nadrukiem, worki opakowaniowe, czy też może Twojej firmie potrzebna jest właśnie taśma ostrzegawcza, przed złożeniem zamówienia masz możliwość dokładnego zapoznania się z wyglądem i fakturą poszczególnych typów folii.

Wystarczy, że wypełnisz na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy, a prześlemy Ci bezpłatne próbki. W jednej paczce znajdziesz najważniejsze rodzaje opakowań, folii i taśm, co pozwoli podjąć możliwie najlepszą decyzję.

Rozważ zakup toreb i worków biodegradowalnych

W naszym bogatym katalogu produktów znajdują się też torby w wersji ekologicznej, które wytwarzamy w technologii BIO Gabo. Wykorzystujemy do tego innowacyjną linię produkcyjną i naturalne surowce, dzięki czemu powstają torby, folie i worki biodegradowalne ulegające rozkładowi podobnie jak inne odpady organiczne.

Takie torby pod względem wytrzymałości i właściwości nie różnią się od swoich plastikowych odpowiedników poza jednym – są bezpieczne dla środowiska naturalnego. W Gabo oferujemy je w różnych wariantach do wyboru, również z nadrukiem.

Solidne torby biodegradowalne cieszą się rosnącą popularnością. Ze względu na rosnącą świadomość ekologiczną, konsumenci wybierają ją coraz częściej zamiast zwykłych foliówek. Rozważ zakup takich reklamówek, jeśli zależy Ci na pozytywnym wizerunku firmy i chcesz pokazać, że społeczna odpowiedzialność biznesu zaczyna się od najprostszych działań.

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy!

Już wiesz, jak zamówić worki lub torby foliowe z nadrukiem? Ze względu na szeroki asortyment produktów i możliwość wykonania ich w różnych wariantach, zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o wyborze konkretnych opakowań może sprawiać trudności. Jeśli potrzebujesz pomocy w dokonaniu właściwego wyboru, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci dodatkowych informacji i doradzą, jaki rodzaj worka lub która taśma ostrzegawcza z nadrukiem sprawdzi się w Twojej firmie najlepiej.

torby spersonalizowane z nadrukiem

Posted by & filed under Aktualności.

 

Pomimo rosnącego znaczenia marketingu internetowego wciąż wiele firm stawia na tradycyjne materiały reklamowe. Najlepszym przykładem są torby foliowe z nadrukiem, z których korzysta większość sklepów i marketów. Takie spersonalizowane reklamówki z logo możesz zamówić w firmie Gabo. Sprawdź, w jaki sposób przydają się do działań reklamowych i dlaczego warto w nie zainwestować.

Torby foliowe z nadrukiem – w czym tkwi ich popularność?

Spośród różnych materiałów reklamowych torby foliowe z nadrukiem bez wątpienia cieszą się niemałą popularnością. Ich największą zaletą jest to, że są uniwersalne, praktyczne i wytrzymałe. Z powodzeniem służą do przenoszenia wszelkiego rodzaju produktów: odzieży, obuwia, kosmetyków, chemii gospodarczej, artykułów spożywczych, leków, zabawek, książek itp. Można je z łatwością udostępniać klientom w sklepach, marketach, na stacjach benzynowych, w aptekach, a także w licznych punktach usługowych, skąd nierzadko przynosi się rozmaite gadżety reklamowe.

Co ważne, torby foliowe przydają się do pakowania towarów nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także tych internetowych. Z punktu widzenia mniejszej lub większej firmy, inwestycja w reklamówki z nadrukiem nie wiąże się z dużymi kosztami, a niemal zawsze przynosi wymierne korzyści. Dlaczego? Ponieważ to jedne z najtańszych materiałów reklamowych, a więc zamawia się je w ilościach hurtowych. Faktem jest też, że klienci po prostu lubią wytrzymałe torby foliowe i chętnie z nich korzystają nawet przez dłuższy czas.

Jako nośnik reklamowy torba foliowa z nadrukiem sprawdza się doskonale. Można bowiem na niej umieścić logo marki, nazwę firmy, adres i dane kontaktowe, a nawet hasła marketingowe. Konsumenci podczas przenoszenia zakupów w takiej torbie sprawiają, że w istocie staje się ona reklamą mobilną, której przekaz może dotrzeć w krótkim czasie do wielu osób. Napisy na reklamówce są widoczne z daleka, dlatego skutecznie przykuwają wzrok i zapadają w pamięć. W ten sposób konsumenci poznają nową markę lub utrwalają sobie jej wizerunek, jeśli była im już znana.

Szeroki wybór toreb

W Gabo produkujemy różne torby foliowe z nadrukiem, dzięki czemu możesz bez trudu dopasować ich rodzaj do sprzedawanych produktów lub specyficznego sposobu wykorzystania.

Do wyboru są:

 • torby MARKET – reklamówki z wyciętą rączką o podwójnej warstwie zakładki górnej (w celu wzmocnienia rączki), które można zamówić z dowolnym nadrukiem w rozmiarach od 16 cm x 20 cm do 100 cm x 80 cm; polecamy je w szczególności do sklepów, galerii handlowych, drogerii,
 • torby SOFT LOOP – wykonane z grubej folii i wyposażone w dogrzewaną rączkę z taśmy, dlatego są bardzo wytrzymałe i doskonale nadają się jako uniwersalne reklamówki firmowe do pakowania większych i cięższych towarów, np. butów czy artykułów spożywczych; w zależności od potrzeb mogą być wytłaczane oraz pokryte różnymi kolorami, zarówno jedno-, jak i dwustronnie,
 • torby T-Shirt – to najbardziej popularne torby foliowe z charakterystycznymi uszami, które sprawdzają się w zasadzie we wszystkich punktach handlowych i najczęściej są udostępniane przy kasach; ich zaletą jest niska cena i możliwość zamówienia różnych rozmiarów (od 18 cm x 40 cm do 40 cm x 80 cm), a także pokrycia ich nadrukiem.

Nasze siatki doskonale sprawdzają się w dużych sieciach handlowych i marketach, ale też eleganckich butikach, drogeriach i osiedlowych sklepach.

Ekologiczna alternatywa dla plastiku!

W Gabo proponujemy zarówno standardowe reklamówki z nadrukiem (m.in. z folii LDPE, HDPE, MDPE), jak również ich wersje ekologiczne, wytwarzane w innowacyjnej technologii BIO Gabo. Są to torby wykonane z materiałów w 100% biodegradowalnych, co oznacza, że ulegają rozkładowi w procesie kompostowania – podobnie jak produkty organiczne.

W wersji eko możesz u nas zamówić siatki typu T-shirt i MARKET, a także foliopaki z taśmą klejącą. Personalizowana torba biodegradowalna będzie pełniła dwie funkcje – reklamową i wizerunkową, ponieważ dzięki niej klienci dowiedzą się, że Twoja firma troszczy się o środowisko naturalne.

Aktualna oferta dla firm

W naszej aktualnej ofercie znajdziesz nie tylko firmowe reklamówki z logo i torby foliowe z nadrukiem, ale również inne rodzaje opakowań z folii, które sprawdzają się przy działalności produkcyjnej bądź handlowej. Oprócz tego zajmujemy się też produkcją wysokiej jakości taśm ostrzegawczych, przydatnych m.in. na placach budowy. Sprawdź już teraz nasz katalog worków, rękawów i półrękawów foliowych. Skontaktuj się z nami, zamów bezpłatne próbki i dowiedz się więcej!

rękawy foliowe

Posted by & filed under Aktualności.

Półrękaw i rękaw foliowy to praktyczne rodzaje opakowań, niezastąpione w wielu gałęziach przemysłu. W Gabo produkujemy je w kilku rodzajach – zarówno z bardzo wytrzymałej folii PE, jak i całkowicie biodegradowalnego materiału – w pełni bezpiecznego dla środowiska naturalnego. Poznaj zastosowanie rękawów foliowych oraz ich najpopularniejsze rodzaje dostarczane przez naszą firmę.

Główne zastosowania rękawów i półrękawów foliowych

Spośród różnych rodzajów opakowań półrękawy i rękawy foliowe wyróżniają się wyjątkowo szerokim zastosowaniem. Główna ich zaleta to sam materiał, z jakiego są wykonane – folia termokurczliwa jest lekka, ale bardzo wytrzymała i łatwo dopasowująca się do każdej zawartości. Co najważniejsze, chroni opakowane nią towary przed wilgocią, zabrudzeniem, a czasem także przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Zarówno rękaw, jak i półrękaw są dostarczane na wygodnym do obsługi tubusie. Oba rodzaje folii mogą służyć do produkcji worków i pakowania produktów powstających na miejscu (w danym zakładzie produkcyjnym lub w magazynie). Najczęściej wykorzystuje się je do zabezpieczania towarów na paletach oraz tworzenia opakowań zbiorczych na butelki, puszki, znicze, produkty z drewna i metalu, elementy budowlane, artykuły konfekcyjne, spożywcze, a także rozmaite wyroby sypkie.

Rękaw a półrękaw – co lepiej wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, co wybrać do pakowania: półrękaw czy rękaw foliowy, poznaj najpierw podstawowe różnice między nimi.

Do wykonania rękawa i półrękawa potrzebna jest folia – powstaje ona z granulatu polietylenowego dzięki połączeniu wysokiej temperatury oraz powietrza. Następnie nawijamy ją na tubus. Na życzenie klienta istnieje możliwość dodania koncentratu barwiącego, aby uzyskać pożądany kolor.

Na początku powstaje rękaw, którego nie rozcina się. Można jednak z niego stworzyć półrękaw – po rozcięciu z jednej strony. Oba warianty idzie kupić na kilogramy. Rękawy i półrękawy foliowe mogą być też wykorzystane do wykonania worków lub toreb – dzieje się to jednak na kolejnym etapie produkcyjnym.

Wybór odpowiedniej folii zależy zatem od indywidualnych potrzeb – głównie od rodzaju produktów, jakie mają być nią zabezpieczane.

Parametry techniczne, możliwości zadruku

Jako producent proponujemy rękaw foliowy do pakowania oraz półrękaw – wykonany z wysokiej jakości folii termokurczliwej, która może mieć grubość od 8 my do 300 my, a także różną szerokość – od 80 do 1300 mm (w wersji bez zakładek) oraz do 4500 mm (z zakładkami).

Możesz u nas zamówić także inne warianty, np.:

 • przezroczyste lub barwione na dowolny kolor,
 • wzbogacone o filtry UV,
 • o właściwościach antystatycznych.

Polecamy także folie z nadrukiem – na życzenie możemy na nich umieścić logo lub nazwę firmy albo oznaczenie rodzaju towarów, które będą nią opakowane. Mamy bardzo rozbudowane zaplecze produkcyjne, dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić nawet bardzo złożone potrzeby naszych klientów – dostarczamy rękawy lub półrękawy o niestandardowych parametrach.

półrękaw foliowy

Rękawy foliowe przyjazne środowisku?

Choć przedsiębiorstwa wciąż bardzo wysoko cenią rękawy polietylenowe, coraz większym zainteresowaniem cieszą się ich ekologiczne odpowiedniki. Wynika to nie tylko z coraz surowszych zasad ochrony środowiska, ale także z rosnącego poczucia społecznej odpowiedzialności biznesu w tym zakresie. Na te potrzeby staramy się właśnie odpowiedzieć – produkujemy wysokiej jakości folie z biomasy, m.in. ze skrobi ziemniaczanej.

Nasza innowacyjna technologia BIO Gabo pozwala wytwarzać wszelkiego rodzaju opakowania, również rękawy i półrękawy – całkowicie biodegradowalne. Oznacza to, że mogą one podlegać procesowi kompostowania podobnie jak inne odpady organiczne. Pod względem wytrzymałości i zastosowania nie odbiegają w żadnym stopniu od standardowych wariantów, dlatego polecamy je firmom, gdzie dbałość o środowisko jest ważną częścią wyznawanych i przestrzeganych wartości.

Chcesz zamówić bezpłatne próbki?

Gabo to doświadczony producent, który rękawy foliowe dostarcza już od wielu lat. O zapewnianej przez nas jakości przekonało się wielu klientów. Wśród nich są zarówno małe, jak i duże zakłady produkcyjne działające w różnych branżach. Jeśli potrzebujesz solidnych i wytrzymałych opakowań z folii, poznaj naszą pełną ofertę produktów i zamów ich próbki. Dostarczymy Ci je bezpłatnie pod wskazany adres, a w razie potrzeby także doradzimy, który wariant sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie.

foliowe taśmy ostrzegawcze

Posted by & filed under Aktualności.

Wytwarzana przez firmę Gabo taśma ostrzegawcza to solidny produkt, który dostarczamy w wielu wariantach do wyboru. Wykonujemy go z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz w wersji eko – z materiału biodegradowalnego. Nasi klienci to zarówno prywatne przedsiębiorstwa, jak i organy państwowe. Dowiedz się, jakie rodzaje taśm są dostępne w bieżącej ofercie i poznaj wszystkie ich zastosowania.

Zastosowanie taśm ostrzegawczych

Jak sama nazwa wskazuje, taśma ostrzegawcza służy do oznaczania miejsc niebezpiecznych lub takich, do których osoby postronne nie powinny się zbliżać z określonych powodów. Jej zastosowanie często wynika z przepisów BHP.

Zazwyczaj wykorzystuje się ją do:

 • oznaczania wysokich progów, niebezpiecznych krawędzi i przejść, prac na wysokościach itp.,
 • wyznaczania ciągów komunikacyjnych,
 • odgradzania terenu – np. w miejscu interwencji Policji czy Straży Pożarnej,
 • wyznaczania terenu odbywającej się imprezy masowej – np. festynu, koncertu czy maratonu,
 • oznaczania miejsc prowadzenia prac w przestrzeni publicznej – np. podczas wykonywania robót drogowych.

Znakowanie miejsc za pomocą taśm jest bardzo praktyczne. To materiał tani, a jednocześnie trwały i niezwykle łatwy w użyciu. Można go szybko rozwinąć i zwinąć.

Taśmy ostrzegawcze – dostępne rodzaje

W Gabo produkujemy wszelkiego rodzaju taśmy ostrzegawcze, a więc w dowolnej kolorystyce. Na życzenie także z nadrukiem. W zależności od potrzeb, możemy dostarczyć taśmę o określonej szerokości i grubości oraz innych specyficznych cechach – na indywidualne zamówienie. W ofercie mamy przede wszystkim najczęściej wykorzystywane warianty, a więc w kolorze biało-czerwonym oraz żółto-czarnym.

Z nadrukiem

Proponowana przez nas taśma ostrzegawcza z nadrukiem może mieć dowolną kolorystykę i być opatrzona każdego rodzaju napisem lub rysunkiem. Wykonujemy ją według projektu ustalonego z klientem. Takie taśmy doskonale sprawdzą się przy oznaczaniu terenu, gdzie mają miejsce różnorakie imprezy masowe – np. koncerty, zawody sportowe czy uroczystości państwowe. Korzystają z nich służby porządkowe, ale także firmy będące np. sponsorami danego wydarzenia. Taśma może zatem pełnić dwie funkcje – nie tylko ostrzegawczą, ale także reklamową.

Biało-czerwona

Kolejny produkt, który znajduje się w naszej ofercie, to taśma ostrzegawcza biało czerwona. Jest ona stosowana przede wszystkim do odgradzania terenu, na który nie powinny wchodzić osoby niepowołane. To właśnie nią oznacza się np. miejsca robót publicznych lub obszaru, nad którym wykonywane są prace na wysokościach (np. podczas odśnieżania dachów). Wykonana jest z materiału odpornego na czynniki zewnętrzne.

Żółto-czarna

Z kolei dostarczana przez nas taśma czarno-żółta znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach produkcyjnych. Firmy oznaczają nią ciągi komunikacyjne, stopnie i podesty, a także miejsca zagrażające bezpieczeństwu ludzi – np. w pobliżu pracujących maszyn albo obiektów o ostrych krawędziach. Ze względu na kolorystykę będzie widoczna ze znacznej odległości, dlatego skutecznie spełnia swoją funkcję ostrzegawczą.

rodzaje taśm ostrzegawczych

Wybierz wariant biodegradowalny

Standardowe taśmy ostrzegawcze wykonujemy z polietylenu. W naszej ofercie znajdziesz jednak też warianty w pełni ekologiczne – wykonane w innowacyjnej technologii BIO Gabo. Produkty te powstają na bazie surowców roślinnych, dlatego są biodegradowalne – ulegają naturalnemu rozkładowi w procesie kompostowania. Jeśli Twoja firma chce działać w duchu społecznej odpowiedzialności i realnie dbać o środowisko naturalne, wybierz nasze ekologiczne taśmy, które pod względem trwałości i estetyki nie różnią się niczym od swoich standardowych odpowiedników.

Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebna Ci wysokiej jakości taśma ostrzegawcza biało-czerwona, czarno-żółta lub z nadrukiem? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci pełną ofertę takich produktów i zaproponujemy korzystną wycenę. Możesz również zamówić bezpłatne próbki taśm, dzięki czemu przekonasz się o ich jakości jeszcze przed złożeniem zamówienia.

Biodegradowalne reklamówki i torby foliowe – dlaczego warto w nie inwestować?

Posted by & filed under Aktualności.

Produkowane przez nas biodegradowalne torby mają duże znaczenie w ramach globalnej walki o ochronę środowiska naturalnego, która koncentruje się m.in. na dążeniu do wyeliminowania plastikowych „foliówek”. Czas ich rozkładu w przyrodzie jest zdecydowanie zbyt długi. Na całym świecie zainteresowaniem cieszą się więc ich ekologiczne alternatywy – takie jak nasze reklamówki, które powstają nie z plastiku, ale z naturalnych surowców, np. ze skrobi. Sprawdź, dlaczego opakowania od firmy Gabo są bezpieczne dla środowiska i czy rzeczywiście warto w nie inwestować.

Produkcja toreb foliowych przyjazna środowisku – czy to możliwe?

Zwykłe reklamówki są produkowane są najczęściej z polietylenu, rozkładającego się w warunkach naturalnych nawet przez kilkaset lat. Jeśli więc w ciągu roku przeciętny Europejczyk zużywa około 200 foliówek, nietrudno sobie wyobrazić, jak ogromne ich ilości trafiają z czasem na wysypiska śmieci. Lekkie reklamówki są przenoszone przez wiatr do lasów, rzek i oceanów, gdzie mogą zostać zjedzone przez zwierzęta. Równolegle trzeba jednak zaznaczyć, że część firm z branży intensywnie pracuje nad rozwiązaniami mającymi znacznie ograniczyć ten problem.

Najlepszym przykładem są biodegradowalne torby BioGabo, które nasza firma produkuje na bazie naturalnych składników, takich jak skrobia ziemniaczana czy sacharoza. Taka folia ulega naturalnemu rozkładowi w procesie kompostowania – dokładnie tak, jak rozkładają się inne odpady organiczne. Całkowity rozkład naszych reklamówek trwa bardzo krótko. Zaczyna się tuż po wyprodukowaniu i może zająć 30, 60, 180 dni – do ponad roku lub dłużej. Zależy to od rodzaju kompostowni, warunków atmosferycznych, grubości samej folii i innych czynników. Plastikowe odpowiedniki potrzebują nawet kilkuset lat.

Firma Gabo to jeden z niewielu w Polsce producentów reklamówek biodegradowalnych, który może pochwalić się tak wysoką jakością wyrobów przyjaznych dla środowiska naturalnego. Jest ona potwierdzona certyfikatami prestiżowych ośrodków europejskich, m.in. niemieckiego Instytutu Nadzoru Technicznego TÜV Rheinland. 

Produkcja toreb foliowych przyjazna środowisku – czy to możliwe?

Reklamówki z nadrukiem – poznaj dostępne rodzaje

W Gabo proponujemy biodegradowalne reklamówki z nadrukiem, które sprawdzą się zarówno w dużych marketach, jak i w osiedlowych sklepikach. W zależności od rodzaju mogą być wykorzystywane jako zbiorcze siatki na zakupy, ale także jako torby na konkretne produkty, np. na odzież, kosmetyki, książki czy żywność.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

 • torby market – wyposażone są w wygodny uchwyt i mogą mieć różne rozmiary – od 16 x 20 cm do 100 x 80 cm, dlatego łatwo je dopasować do oferowanego asortymentu,
 • torby T-shirt – to ekologiczne wersje popularnych foliówek, które dostarczamy w różnych wymiarach: najmniejsze mają 18 cm szerokości i 40 cm wysokości, a największe 40 x 80 cm; to najpopularniejszy typ reklamówek z naszej oferty.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Ekologiczne reklamówki możesz u nas zamówić z dowolnym nadrukiem – w zależności od potrzeb, możemy na nich umieścić nazwę firmy, logo lub hasła reklamowe. Takie torby są tanią i skuteczną metodą na promocję marki. Dzięki temu, że są biodegradowalne, mogą wpływać na wizerunek firmy jako podmiotu aktywnie działającego na rzecz przyrody. Warto wyraźnie zaznaczyć, że według licznych badań Polacy coraz częściej zwracają uwagę na to, z czego są wykonane opakowania i nawet połowa konsumentów jest w stanie zapłacić więcej za ich wersje przyjazne środowisku naturalnemu.

Jeśli chcesz sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej świadomych klientów, skorzystaj z naszej oferty. Gabo to producent reklamówek mający wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wszelkiego rodzaju toreb na potrzeby handlu. Rozbudowany park maszynowy oraz wyspecjalizowana kadra pozwalają nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Nasze ekologiczne produkty cieszą się uznaniem nie tylko wśród klientów, ale także użytkowników.

Zamów bezpłatne próbki i działaj na rzecz ekologii 

Zainteresowały Cię biodegradowalne torby i reklamówki z logo? Dzięki nim zyskasz w oczach odbiorców swoich towarów i przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego oraz rozpowszechniania dobrych praktyk w branży. Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatne próbki naszych produktów. Przekonaj się o ich jakości, a potem porozmawiaj z naszymi specjalistami, którzy zaoferują Ci rozwiązania dopasowane do potrzeb prowadzonego biznesu.