torby spersonalizowane z nadrukiem

 

Pomimo rosnącego znaczenia marketingu internetowego wciąż wiele firm stawia na tradycyjne materiały reklamowe. Najlepszym przykładem są torby foliowe z nadrukiem, z których korzysta większość sklepów i marketów. Takie spersonalizowane reklamówki z logo możesz zamówić w firmie Gabo. Sprawdź, w jaki sposób przydają się do działań reklamowych i dlaczego warto w nie zainwestować.

Torby foliowe z nadrukiem – w czym tkwi ich popularność?

Spośród różnych materiałów reklamowych torby foliowe z nadrukiem bez wątpienia cieszą się niemałą popularnością. Ich największą zaletą jest to, że są uniwersalne, praktyczne i wytrzymałe. Z powodzeniem służą do przenoszenia wszelkiego rodzaju produktów: odzieży, obuwia, kosmetyków, chemii gospodarczej, artykułów spożywczych, leków, zabawek, książek itp. Można je z łatwością udostępniać klientom w sklepach, marketach, na stacjach benzynowych, w aptekach, a także w licznych punktach usługowych, skąd nierzadko przynosi się rozmaite gadżety reklamowe.

Co ważne, torby foliowe przydają się do pakowania towarów nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także tych internetowych. Z punktu widzenia mniejszej lub większej firmy, inwestycja w reklamówki z nadrukiem nie wiąże się z dużymi kosztami, a niemal zawsze przynosi wymierne korzyści. Dlaczego? Ponieważ to jedne z najtańszych materiałów reklamowych, a więc zamawia się je w ilościach hurtowych. Faktem jest też, że klienci po prostu lubią wytrzymałe torby foliowe i chętnie z nich korzystają nawet przez dłuższy czas.

Jako nośnik reklamowy torba foliowa z nadrukiem sprawdza się doskonale. Można bowiem na niej umieścić logo marki, nazwę firmy, adres i dane kontaktowe, a nawet hasła marketingowe. Konsumenci podczas przenoszenia zakupów w takiej torbie sprawiają, że w istocie staje się ona reklamą mobilną, której przekaz może dotrzeć w krótkim czasie do wielu osób. Napisy na reklamówce są widoczne z daleka, dlatego skutecznie przykuwają wzrok i zapadają w pamięć. W ten sposób konsumenci poznają nową markę lub utrwalają sobie jej wizerunek, jeśli była im już znana.

Szeroki wybór toreb

W Gabo produkujemy różne torby foliowe z nadrukiem, dzięki czemu możesz bez trudu dopasować ich rodzaj do sprzedawanych produktów lub specyficznego sposobu wykorzystania.

Do wyboru są:

  • torby MARKET – reklamówki z wyciętą rączką o podwójnej warstwie zakładki górnej (w celu wzmocnienia rączki), które można zamówić z dowolnym nadrukiem w rozmiarach od 16 cm x 20 cm do 100 cm x 80 cm; polecamy je w szczególności do sklepów, galerii handlowych, drogerii,
  • torby SOFT LOOP – wykonane z grubej folii i wyposażone w dogrzewaną rączkę z taśmy, dlatego są bardzo wytrzymałe i doskonale nadają się jako uniwersalne reklamówki firmowe do pakowania większych i cięższych towarów, np. butów czy artykułów spożywczych; w zależności od potrzeb mogą być wytłaczane oraz pokryte różnymi kolorami, zarówno jedno-, jak i dwustronnie,
  • torby T-Shirt – to najbardziej popularne torby foliowe z charakterystycznymi uszami, które sprawdzają się w zasadzie we wszystkich punktach handlowych i najczęściej są udostępniane przy kasach; ich zaletą jest niska cena i możliwość zamówienia różnych rozmiarów (od 18 cm x 40 cm do 40 cm x 80 cm), a także pokrycia ich nadrukiem.

Nasze siatki doskonale sprawdzają się w dużych sieciach handlowych i marketach, ale też eleganckich butikach, drogeriach i osiedlowych sklepach.

Ekologiczna alternatywa dla plastiku!

W Gabo proponujemy zarówno standardowe reklamówki z nadrukiem (m.in. z folii LDPE, HDPE, MDPE), jak również ich wersje ekologiczne, wytwarzane w innowacyjnej technologii BIO Gabo. Są to torby wykonane z materiałów w 100% biodegradowalnych, co oznacza, że ulegają rozkładowi w procesie kompostowania – podobnie jak produkty organiczne.

W wersji eko możesz u nas zamówić siatki typu T-shirt i MARKET, a także foliopaki z taśmą klejącą. Personalizowana torba biodegradowalna będzie pełniła dwie funkcje – reklamową i wizerunkową, ponieważ dzięki niej klienci dowiedzą się, że Twoja firma troszczy się o środowisko naturalne.

Aktualna oferta dla firm

W naszej aktualnej ofercie znajdziesz nie tylko firmowe reklamówki z logo i torby foliowe z nadrukiem, ale również inne rodzaje opakowań z folii, które sprawdzają się przy działalności produkcyjnej bądź handlowej. Oprócz tego zajmujemy się też produkcją wysokiej jakości taśm ostrzegawczych, przydatnych m.in. na placach budowy. Sprawdź już teraz nasz katalog worków, rękawów i półrękawów foliowych. Skontaktuj się z nami, zamów bezpłatne próbki i dowiedz się więcej!