Planujesz złożyć u nas zamówienie na torby foliowe z nadrukiem, worki opakowaniowe lub taśmy ostrzegawcze? W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów – także tych w pełni biodegradowalnych i bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Zapoznaj się z naszym praktycznym poradnikiem, aby wiedzieć, która z naszych propozycji najlepiej wpisze się w aktualne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Przeznaczenie toreb foliowych a wybór odpowiedniego surowca

Specjalnością firmy Gabo jest produkcja opakowań foliowych, takich jak torby, worki i siatki z nadrukiem lub gładkie. Wytwarzamy je z różnych rodzajów folii – m.in. LDPE, HDPE oraz PP, ponieważ każda z nich wyróżnia się innymi właściwościami.

Poniżej wyjaśniamy podstawowe różnice między nimi:

  • PP – folia polipropylenowa, którą łatwo rozpoznać, ponieważ jest przezroczysta, dość sztywna i z połyskiem; można nanieść na nią nadruk jedno- lub wielokolorowy; folia PP odznacza się dużą wytrzymałością na rozrywanie i rozciąganie oraz estetycznym wyglądem, dlatego może być wykorzystywana np. do pakowania prezentów, ale też zabezpieczania różnych towarów, takich jak kosmetyki, art. spożywcze, tekstylia, art. papiernicze itp.,
  • LDPE – takie folie wytwarza się z polietylenu o niskiej gęstości, dlatego są idealnie przezroczyste, miękkie i elastyczne, a jednocześnie wytrzymałe i odporne na niskie temperatury; doskonale nadają się do zabezpieczania żywności, ale też innych towarów wymagających ochrony przed kurzem i wilgocią,
  • HDPE – to folia polietylenowa o wysokiej gęstości, bardziej odporna na uszkodzenia i mniej przezroczysta niż LDPE; wykonane z niej worki i inne materiały opakowaniowe są matowe i można je barwić na różne kolory; mogą służyć do zabezpieczania artykułów spożywczych i wszelkich innych towarów.

Jeśli masz wątpliwości, który rodzaj folii będzie najlepszy, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą Ci wybrać wariant opakowań najlepiej odpowiadający na oczekiwania Twoich klientów.

Określ dokładnie wszystkie parametry

Jako doświadczony producent worków foliowych możemy proponować swoim kontrahentom rozmaite warianty artykułów opakowaniowych. Różnią się one nie tylko rodzajem surowca użytego do produkcji. W zależności od indywidualnych potrzeb i przeznaczenia zamawianego towaru, możesz u nas kupić worki i torby foliowe o sprecyzowanych parametrach dotyczących m.in.:

  • grubości folii,
  • koloru opakowań,
  • nadruku,
  • zastosowania taśmy klejącej, zakładek, perforacji,
  • dodatkowych właściwości – antystatycznych lub z filtra UV.

Również w tym przypadku nasi specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i wskażą zainteresowanym dodatkowe różnice.

wybór surowca torby foliowe

Zamów bezpłatne próbki naszych produktów

Bez względu na to, czy zamierzasz zamówić torby foliowe z nadrukiem, worki opakowaniowe, czy też może Twojej firmie potrzebna jest właśnie taśma ostrzegawcza, przed złożeniem zamówienia masz możliwość dokładnego zapoznania się z wyglądem i fakturą poszczególnych typów folii.

Wystarczy, że wypełnisz na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy, a prześlemy Ci bezpłatne próbki. W jednej paczce znajdziesz najważniejsze rodzaje opakowań, folii i taśm, co pozwoli podjąć możliwie najlepszą decyzję.

Rozważ zakup toreb i worków biodegradowalnych

W naszym bogatym katalogu produktów znajdują się też torby w wersji ekologicznej, które wytwarzamy w technologii BIO Gabo. Wykorzystujemy do tego innowacyjną linię produkcyjną i naturalne surowce, dzięki czemu powstają torby, folie i worki biodegradowalne ulegające rozkładowi podobnie jak inne odpady organiczne.

Takie torby pod względem wytrzymałości i właściwości nie różnią się od swoich plastikowych odpowiedników poza jednym – są bezpieczne dla środowiska naturalnego. W Gabo oferujemy je w różnych wariantach do wyboru, również z nadrukiem.

Solidne torby biodegradowalne cieszą się rosnącą popularnością. Ze względu na rosnącą świadomość ekologiczną, konsumenci wybierają ją coraz częściej zamiast zwykłych foliówek. Rozważ zakup takich reklamówek, jeśli zależy Ci na pozytywnym wizerunku firmy i chcesz pokazać, że społeczna odpowiedzialność biznesu zaczyna się od najprostszych działań.

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie pomożemy!

Już wiesz, jak zamówić worki lub torby foliowe z nadrukiem? Ze względu na szeroki asortyment produktów i możliwość wykonania ich w różnych wariantach, zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o wyborze konkretnych opakowań może sprawiać trudności. Jeśli potrzebujesz pomocy w dokonaniu właściwego wyboru, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci dodatkowych informacji i doradzą, jaki rodzaj worka lub która taśma ostrzegawcza z nadrukiem sprawdzi się w Twojej firmie najlepiej.