producent toreb i worków

 

Działalność naszego przedsiębiorstwa opiera się głównie na produkcji opakowań z folii. To jednak tylko część możliwości, ponieważ do aktualnej oferty zalicza się też recykling reklamówek oraz bardzo szeroki asortyment produktów, m.in.: biodegradowalne torby foliowe z nadrukiem, worki z rozmaitych rodzajów folii polietylenowej, czy różnego typu taśmy ostrzegawcze. Sprawdź zatem, co dokładnie możemy Ci zaproponować!

 

Produkujemy torby foliowe i worki opakowaniowe wysokiej jakości

Podstawę naszej oferty stanowią wysokiej jakości torby i worki foliowe, a jako producent takich wyrobów jesteśmy w stanie dostarczyć Ci ich rozmaite rodzaje.

W zależności od potrzeb zamówisz u nas m.in.:

  • torby foliowe z nadrukiem – w tym siatki i reklamówki oraz torby kasowe, które znajdują szerokie zastosowanie w handlu,
  • worki opakowaniowe – idealne do zabezpieczania produktów w różnych gałęziach przemysłu, przetwórstwa i handlu – proponujemy je w wielu wersjach do wyboru, np. z nadrukiem, taśmą klejącą, zakładkami lub klapką.

Nasze produkty dostępne są w różnych wariantach, jeśli chodzi o rozmiar i sposób wykończenia, a także materiał, z jakiego mogą być wytworzone. Do ich produkcji stosujemy m.in. PP, LDPE, HDPE, MDPE oraz folię biodegradowalną. Bez względu na to, czy wybierzesz siatki z nadrukiem, czy proste worki opakowaniowe, możesz liczyć na ich precyzyjne wykonanie, trwałość, a także dostosowanie ich parametrów do towarów, jakie mają zabezpieczać – np. pod względem odporności na określone czynniki zewnętrzne.

Wytwarzamy taśmy ostrzegawcze w kilku wariantach

Potrzebna Ci taśma ostrzegawcza z nadrukiem wykonana na zamówienie? W Gabo mamy bardzo szerokie możliwości produkcyjne. Możemy też przygotować projekt według Twoich wytycznych.

W ofercie mamy także standardowe produkty, m.in.:

  • taśmy odgradzające – biało-czerwone i żółto-czarne (stosowane przez Policję, Straż Miejską i inne służby),
  • taśmy ostrzegawcze – np. niebieskie dla sieci energetycznych lub żółte dla sieci gazowych.

Nasze produkty wyróżniają się solidnością i trwałością, ponieważ wykonujemy je m.in. z polietylenu, a więc tworzywa, które jest odporne na czynniki atmosferyczne. Możemy je również wyprodukować w ekologicznej wersji z folii biodegradowalnej. Wybór należy do zleceniodawcy.

Opracowujemy nowoczesne technologie przyjazne środowisku – BIO Gabo

W trosce o środowisko naturalne opracowaliśmy innowacyjną technologię BIO Gabo, dzięki której możemy dostarczać naszym klientom biodegradowalne torby foliowe, a także worki, reklamówki z nadrukiem, rękawy i taśmy ostrzegawcze z ekologicznego materiału.

Powstają one na bazie skrobi i sacharozy, a więc naturalnych surowców, dlatego po wyrzuceniu ulegają procesowi kompostowania. Oznacza to, że rozkładają się w środowisku podobnie jak inne odpady organiczne, a więc o wiele szybciej niż standardowe wyroby foliowe z tworzyw sztucznych. Pod względem wizualnym oraz wytrzymałościowym są to pełnowartościowe opakowania służące do zabezpieczania różnych produktów, również tych spożywczych.

Przetwarzamy odpady foliowe

Nasza dbałość o przyrodę przejawia się także w specjalnie opracowanym procesie produkcji, gdzie wykorzystujemy odpady foliowe. Recykling reklamówek pozwala nam na odzyskiwanie z nich surowca, który przerabiamy najpierw na regranulat, a potem na nowe folie.

W ten sposób wykorzystujemy 100% własnych odpadów powstających w czasie wytwarzania materiałów foliowych. Chętnie też przyjmujemy tego typu pozostałości od naszych kontrahentów. Zamawiając w naszej firmie worki i torby, możesz mieć pewność, że podczas ich produkcji zanieczyszczenie środowiska było zredukowane do niezbędnego minimum.

Szukasz solidnego partnera biznesowego? Zadzwoń lub wyślij wiadomość

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń lub wyślij wiadomość do nas, a opowiemy Ci o niej więcej. Chętnie wysłuchamy, czego potrzebujesz i spróbujemy znaleźć optymalne rozwiązanie. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo duże lub nietypowe zamówienia, a naszym priorytetem jest partnerskie podejście do każdego Klienta. U nas nie musisz obawiać się o jakość otrzymanego towaru, ponieważ oferujemy bezpłatne próbki naszych produktów. Zamów je w prosty sposób na naszej stronie internetowej, a prześlemy je do Ciebie w ciągu kilkudziesięciu godzin.