Reklamówki foliowe z nadrukiem, torby plastikowe z HDPE - producent

Poznaj ofertę naszych reklamówek foliowych

Od wielu lat zajmujemy się produkcją wysokiej jakości opakowań foliowych z tworzyw sztucznych. Realizujemy zamówienia zgodne z indywidualnymi potrzebami klientów. Naszym priorytetem jest dążenie do zadowolenia klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by obsługa w naszej firmie była w pełni profesjonalna i rzetelna. Jako producent toreb reklamowych możemy Państwu zaoferować wiele rozwiązań, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a jako specjaliści w swojej dziedzinie z roku na roku ulepszamy również linię produkcyjną, by dopasować nasze wyroby do obowiązujących standardów jakościowych i produkcyjnych.

Torba reklamowa

Torba reklamowa to element, który jest potrzebny, a w niektórych sytuacjach nawet konieczny. Idąc na zakupy nie zawsze pamiętamy o zabraniu płóciennej torby, którą kupiliśmy po to by zrezygnować z plastikowych foliówek. Reklamówki foliowe przydają się więc w każdej branży. Inwestycja w dobrej jakości reklamówki pozwoli klientom na ponowne wykorzystanie opakowania w domu, choćby do utylizacji odpadów.

Torebki reklamowe

W naszej ofercie posiadamy wiele różnych rozwiązań. Produkujemy torby reklamowe LDPE , reklamówki HDPE, woreczki małe, kaptury foliowe i folie rękawy. Składając u nas zamówienie na torebki reklamowe mogą Państwo wybierać spośród wielu różnych modeli. Torba Market, jest najchętniej wybieranym produktem. To typ torebki foliowej, którego uchwyt jest wzmocniony u góry z możliwością produkcji z zakładką dolną lub bez niej. W ofercie znajdą Państwo modele małe o wysokości 20 cm i duże o wysokości 80 cm. Kolejnym rodzajem torebki reklamowej chętnie wybieranej przez klientów jest ten wyposażony w rączkę.

Torba reklamowa
Producent toreb reklamowych

Producent toreb reklamowych

Torba Soft Loop, to duża i wytrzymała reklamówka z dogrzanymi uchwytami wykonanymi z taśmy foliowej. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać uchwyty oraz powierzchnię reklamówki w dowolnym kolorze lub wzorze. Ostatnim rodzajem torebki reklamowej, którym dysponujemy to torba zwana inaczej T-Shirt, która jest najczęściej spotykana w hipermarketach. Torby kasowe charakteryzują się bardzo niską ceną i wysokim współczynnikiem odporności na uszkodzenia mechaniczne. Są duże, a więc idealne na typowe zakupy w markecie spożywczym. Dysponujemy wymiarami toreb w przedziale od 18×40 cm do 40×80 cm. Również i w tym przypadku możemy Państwu zaproponować torby reklamowe spersonalizowane z nazwą lub logo firmy.

Torby reklamowe z nadrukiem

Jako odpowiedzialne społecznie przedsiębiorstwo przyczyniamy się do ochrony środowiska poprzez produkcję ekologicznych toreb reklamowych oraz czynny udział w skupie i przetwarzaniu zużytych opakowań plastikowych, które mają wtórne zastosowanie. W ofercie posiadamy wysokiej jakości torby, które są wytworzone z naturalnych surowców w pełni przyjaznych dla środowiska.

Jesteśmy producentem jednorazowych reklamówek

Torby reklamowe z nadrukiem to praktyczny, a zarazem dobry sposób na inwestycję w reklamę. Wysokiej jakości reklamówka, która zdoła pomieścić wszystkie zakupy, a nawet zostanie ponownie wykorzystana w gospodarstwie domowym sprawi, że potencjalny klient wykorzystuje ją wielokrotnie,a więc ma kontakt z reklamą danego sklepu.

Reklamówka foliowa w wielu rozmiarach

Jesteśmy producentem reklamówek jednorazowego użytku z nadrukiem od wielu lat. Reklamówki służą nam każdego dnia do przenoszenia codziennych zakupów, pakowania i transportu rozmaitych przedmiotów, zabezpieczania żywności czy też segregacji materiałów. Ich wykonanie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia ludzi, a właściwa segregacja zużytych foliówek pozwoli na ponowne zużycie tworzywa.

reklamówka z nadrukiem
kolorowa reklamówka

Wydajna reklamówka z nadrukiem

Główną zaletą i zarazem właściwością popularnych reklamówek foliowych jest ich poręczność i fakt, że zajmują naprawdę bardzo mało miejsca. Nawet niedbale zgniecione będą mogły nam służyć do przechowywania materiałów w przyszłości. Wykorzystywane w każdym sektorze, niezależnie od tego czy kupujemy książki, owoce, czy ubrania. Ich funkcjonalność jest szeroka, a dzięki temu są one skutecznym nośnikiem reklamowym, który powinien wykorzystać każdy przedsiębiorca.

Kolorowa reklamówka foliowa z nadrukiem

Naszą specjalnością są torebki foliowe reklamowe z nadrukiem, które są nie tylko skutecznym chwytem marketingowym, ale również wydajnym opakowaniem. Wiemy, jak ogromny potencjał ma w sobie reklama, dlatego proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nasi konsultanci poradzą Państwu jakie reklamówki wybrać, by cechowały się funkcjonalnością i wydajnością.

Producent reklamówek z nadrukiem

Kolorowe, z naniesionym logo, biodegradowalne. Reklamówki foliowe z nadrukiem to element przenośnej reklamy, która może być bardziej skuteczna, niż tradycyjne ulotki papierowe. Reklamówka bowiem ze względu na swoją funkcjonalność, sprawdza się doskonale w wielu sytuacjach.

Torby foliowe reklamowe

Oferujemy torby reklamowe z nadrukiem tworzone pod indywidualne zamówienie. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo naszych doświadczonych specjalistów, którzy doradzą w kwestii parametrów oraz doboru odpowiednich materiałów. Nasz grafik wykona projekt nadruku na torbie, a Państwo będą mogli się cieszyć solidnie wykonanym opakowaniem. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z naszego województwa, jak i całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Przekonaj się o jakości naszych produktów

ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI