Biodegradowalne reklamówki, torby foliowe ekologiczne - producent

Wykorzystujemy zasoby odzysku opakowań

Z roku na rok, kładzie się coraz większy nacisk na kwestię ekologicznych zachowań, tak w życiu codziennym, jak i w produkcji przemysłowej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że od nas jako producentów wymaga się, aby produkcja odbywała się z zastosowaniem rozwiązań ekologicznych, dlatego jako odpowiedzialne i doświadczone przedsiębiorstwo robimy wszystko, by wyjść naprzeciw rozwiązaniom proekologicznym. Produkujemy ekologiczne torby foliowe, które nie tylko są zdecydowanie mniej szkodliwe dla środowiska w porównaniu ze zwykłymi, ale przede wszystkim są wykonane z materiałów, które są znacznie trwalsze. Dzięki temu reklamówka z powodzeniem może być wykorzystywana kilkakrotnie.

Ekologiczna torba z nadrukiem – zamów!

Działamy na rynku od wielu lat i dostrzegamy znaczną różnicę w podejściu do środowiska i produkowanych przez społeczeństwo odpadów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak szkodliwe dla naszej planety są plastikowe folie, dlatego rozsądnie staramy się wykorzystywać dane nam zasoby. Naszym zdaniem każdy odpad foliowy, który może ulec przetworzeniu, należy wykorzystać w dalszych etapach produkcyjnych.

Nasza firma jest zlokalizowana na obszarze Zielonych Płuc Polski, dlatego czujemy się szczególnie zobowiązani do dbania o zasoby środowiska naturalnego. Aktywnie prowadzimy działalność w zakresie odzysku opakowań. Dokładamy wszelkich starań, aby ta dziedzina była praktykowana z należytym zaangażowaniem i skrupulatnością. Sortujemy nasze odpady i pozyskujemy inne, które wykorzystujemy do produkcji regranulatów i folii. Produkujemy wysokiej jakości torby ekologiczne z nadrukiem, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Reklamówki biodegradowalne, torebki ekologiczne
Ekologiczne torby z nadrukiem - torebki bio Gabo

Torby ekologiczne z nadrukiem – warto!

Zajmujemy się produkcją ekologicznych toreb, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Biodegradowalne torby są wytwarzane przy użyciu surowców pochodzenia roślinnego, dlatego w warunkach kompostowania mogą ulec rozkładowi. Proces ten kończy się przetworzeniem na wodę, dwutlenek węgla oraz resztki organiczne, które tworzą kompost. Torby coraz częściej są wykorzystywane w wielu sektorach i branżach. Cieszą się ogromną popularnością na terenie Unii Europejskiej oraz są rekomendowane przez Ministerstwo Środowiska i Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań w Warszawie.

Torba ekologiczna z nadrukiem – bezpiecznie i wygodnie

Torby ekologiczne z nadrukiem naszej produkcji nie zawierają polietylenu. Wykorzystywanie naturalnych tworzyw, które bazują na składnikach pochodzenia naturalnego, których właściwości doskonale zastępują tradycyjne surowce, sprawdza się bardzo dobrze już od wielu lat. Tworzywa pochodzenia naturalnego są przetwarzane w nowoczesnej technologii. Nasi klienci bardzo chętnie korzystają z alternatywy przyjaznej środowisku. Staramy się więc konsekwentnie inwestować w to rozwiązanie ponieważ doskonale sobie zdajemy sprawę z faktu, że działania prospołeczne są przyszłością naszej branży.

Torby foliowe – ekologiczne

Niewątpliwą zaletą toreb ekologicznych z nadrukiem jest możliwość ich wielokrotnego użytku. Są bardzo wytrzymałe, dlatego często służą jako siatki na zakupy, a następnie jako worki na śmieci. Torby papierowe nie zawsze są dobrym i wygodnym rozwiązaniem, szczególnie podczas deszczowej pogody. W wyniku działania wilgoci papier bardzo szybko ulega zniszczeniu. W przypadku toreb ekologicznych mamy pewność, że pod wpływem wilgoci nie ulegną zniszczeniu.

Opakowania ekologiczne - torebki bio
Torby foliowe biodegradowalne - producent toreb ekologicznych Gabo

Torby foliowe biodegradowalne

Opakowania ekologiczne rekomendowane przez Ministerstwo Środowiska i Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań w Warszawie, są całkowicie bezpieczne dla środowiska, ponieważ ulegają procesowi rozkładu. To także materiały w pełni biodegradowalne, ponieważ po około 10 dniach dochodzi do utraty wagi na poziomie nawet 32%, następnie po kolejnych dniach spadek dochodzi 50%, aż w końcu dochodzi do całkowitego rozkładu tworzywa w ciągu 45 dni w warunkach zbliżonych do naturalnych. Wybierając torby foliowe biodegradowalne naszej produkcji, mogą czuć się Państwo odpowiedzialni za działania, które służą naszemu środowisku.

Przekonaj się o jakości naszych produktów

ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI