Rękaw foliowy z nadrukiem

Produkcja z tworzywa sztucznego to nasza specjalność

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność kilka lat temu. Działamy na terenie całego kraju, gdzie z powodzeniem współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami z różnych branż. Wiemy, jak ważna jest jakość i inwestycja w nowoczesne rozwiązania, które wpływają na wydajność produkcji, dlatego inwestujemy w maszyny oraz przeszkolony zespół. Nasi specjaliści wykorzystują wiedzę I zdobyte doświadczenie. Takie działanie pozwala nam na pracę na najwyższym poziomie. Naszą satysfakcję buduje zadowolenie klienta. Filarem naszej działalności są surowce z tworzywa naturalnego. Proponujemy szereg rozwiązań, które sprawdzają się w różnych branżach. Oferujemy również rękawy foliowe najwyższej jakości dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

opt15
opt16

Termokurczliwe rękawy foliowe

Produkcja rękawów foliowych jest powszechna, ponieważ ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Przecięcie w dowolnym miejscu pozwala na szybkie, łatwe i bardzo funkcjonalne pakowanie. Folia służy między innymi do owijania produktów, paczek zbiorczych, w szczególności produktów, które wymagają specjalnego zabezpieczenia. Z powodzeniem są używane w przemyśle drzewnym i metalowym. Nasze wyroby wyróżniają się wysoką jakością. Właściwości termokurczliwe pozwalają dopasować rękaw foliowy do indywidualnych potrzeb klienta.

Spersonalizowane elementy pakowania to świetny sposób na dodatkową reklamę dla właściciela firmy. Z reguły, opakowanie jest wyrzucane zaraz po otworzeniu przesyłki, jednakże widoczny nadruk z wybranym logo może budzić zainteresowanie, wywoływać przyjemne skojarzenia i przyciągać wzrok. Bardzo często tego typu rozwiązanie jest wykorzystywane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym, gdzie produkty wymagają dodatkowych zabezpieczeń przed rozsypaniem, czy też uszkodzeniem mechanicznym opakowania.

Rękaw foliowy z nadrukiem

Do produkcji rękawa foliowego z nadrukiem używamy folii PE, która może być bezbarwna – transparentna lub w dowolnym kolorze. Ponadto może mieć dodatkowe właściwości, może to być folia perforowana lub aktywowana pod nadruk, z filtrem UV, a także z dodatkiem antystatycznym. Kontaktując się z naszymi przedstawicielami dowiedzą się Państwo, jaka folia spełni Państwa oczekiwania. Produkujemy tworzywa różnej grubości w zależności od rodzaju folii i parametrów. Działamy w przedziale od 8 my do 300 my. W naszej ofercie posiadamy rękawy foliowe z nadrukiem lub bez o parametrach dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Dzięki rozbudowanej ofercie, umożliwiamy Państwu zaopatrzenie się w produkty wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych w jednym miejscu. Dysponujemy nie tylko rękawami foliowymi, ale również reklamówkami spersonalizowanymi według własnych wytycznych, taśmami ostrzegawczymi w popularnych kolorach i wieloma innymi produktami.

Przekonaj się o jakości naszych produktów

ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI