Worki, woreczki foliowe z nadrukiem - producent

Od wielu lat zajmujemy się produkcją worków i woreczków z tworzyw sztucznych

W naszej codziennej działalności wykorzystujemy wiele innowacyjnych rozwiązań, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent worków foliowych, reklamówek jednorazowych, taśmy ostrzegawczej oraz wielu innych elementów z tworzywa sztucznego, możemy zaproponować Państwu wysokiej jakości produkty o różnym zastosowaniu. Nasze produkty są wykorzystywane w wielu sektorach, począwszy od klientów prywatnych, po firmy przemysłowe i instytucje państwowe. Priorytetem pozostaje dla nas klient i jego zadowolenie z oferowanych przez nas produktów. Dokładamy wszelkich starań, by nasza działalność spełniała Państwa oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie oraz inwestycja w nowoczesną linię produkcyjną pozwalają nam na ciągłe poszerzanie oferty naszej firmy, by podążać za najnowszymi rozwiązaniami i obecnymi trendami.

Produkujemy worki foliowe z nadrukiem z wysokiej jakości folii LDPE, HDPE, PP dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Wiemy, że zapotrzebowanie różnych branż na tego typu produkty może być zróżnicowane, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dajemy możliwość wyboru worków foliowych w dowolnym kolorze, o dowolnej wielkości i grubości. W związku z dużym zainteresowaniem foliami spersonalizowanymi, postanowiliśmy poszerzyć ofertę o folię z możliwością nadruku.

Producent worków foliowych

Jako jeden z większych producentów worków foliowych z nadrukiem na terenie naszego województwa możemy Państwu zaproponować bogaty wybór materiałów, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w każdej branży.

Worek z klapką jest produkowany z polietylenu o niskiej gęstości. Materiał jest bardzo mocny, ale zarazem elastyczny. Nie ulega przedarciom i jest najczęściej wykorzystywany do zabezpieczania dokumentów, kart gwarancyjnych i innych wartościowych rzeczy, które bez dodatkowego zabezpieczenia mogłyby bardzo szybko ulec zniszczeniu. Zastosowanie worków z taśmą klejącą umożliwia dopasowanie ich kształtu do konkretnego przedmiotu. Dzięki możliwości sklejenia i produkcji folii w różnych rozmiarach, nasi klienci mogą wybrać produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb. W ofercie mamy również worki z zakładkami lub bez dodatkowych elementów. Niezależnie od wyboru, gwarantujemy ich trwałość i użyteczność.

Woreczki foliowe - producent worków foliowych z nadrukiem Gabo
Woreczki foliowe Gabo - producent worków foliowych

Worki foliowe z nadrukiem

Możliwość wykonania nadruku dopasowanego do indywidualnych potrzeb, zapewnia naszym klientom dodatkowe źródło reklamy. Spersonalizowane opakowania to tani sposób marketingowy na budowę rozpoznawalności dla marki. Przezroczyste worki foliowe są dobrym sposobem na zabezpieczenie wielu przedmiotów. Wykorzystywane do pakowania płyt CD, zaproszeń, małych tekstyliów, sypkich przedmiotów i wielu innych, z pewnością spełnią swoją rolę.

Worki foliowe – producent. Sprawdź ofertę!

Worki foliowe z taśmą, które produkujemy, różnią się w zależności od zastosowania. Stosujemy substancję klejącą, która jest wytrzymała i nie ulega uszkodzeniom mechanicznym. Mocne, elastyczne, lekkie pozostają świetnym opakowaniem, które chroni przedmiot przed wodą i zabrudzeniami. Głównymi ich zaletami są: szczelność, wygodne i przede wszystkim trwałe zamknięcie, które uniemożliwi zabrudzenie.

Przekonaj się o jakości naszych produktów

ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI