Rękaw foliowy termokurczliwy z nadrukiem do pakowania - producent

Produkcja z tworzywa sztucznego foliowych rękawów

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność kilka lat temu. Działamy na terenie całego kraju, gdzie z powodzeniem współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami z różnych branż. Wiemy, jak ważna jest jakość i inwestycja w nowoczesne rozwiązania, które wpływają na wydajność produkcji, dlatego inwestujemy w maszyny oraz przeszkolony zespół. Nasi specjaliści wykorzystują wiedzę I zdobyte doświadczenie. Takie działanie pozwala nam na pracę na najwyższym poziomie. Naszą satysfakcję buduje zadowolenie klienta. Filarem naszej działalności są surowce z tworzywa naturalnego. Proponujemy szereg rozwiązań, które sprawdzają się w różnych branżach. Oferujemy również rękawy foliowe najwyższej jakości dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

produkcja rękawów foliowych
Termokurczliwe rękawy foliowe

Termokurczliwe rękawy foliowe

Produkcja rękawów foliowych jest powszechna, ponieważ ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Przecięcie w dowolnym miejscu pozwala na szybkie, łatwe i bardzo funkcjonalne pakowanie. Folia służy między innymi do owijania produktów, paczek zbiorczych, w szczególności produktów, które wymagają specjalnego zabezpieczenia. Z powodzeniem są używane w przemyśle drzewnym i metalowym. Nasze wyroby wyróżniają się wysoką jakością. Właściwości termokurczliwe pozwalają dopasować rękaw foliowy do indywidualnych potrzeb klienta.

Spersonalizowane elementy pakowania to świetny sposób na dodatkową reklamę dla właściciela firmy. Z reguły, opakowanie jest wyrzucane zaraz po otworzeniu przesyłki, jednakże widoczny nadruk z wybranym logo może budzić zainteresowanie, wywoływać przyjemne skojarzenia i przyciągać wzrok. Bardzo często tego typu rozwiązanie jest wykorzystywane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym, gdzie produkty wymagają dodatkowych zabezpieczeń przed rozsypaniem, czy też uszkodzeniem mechanicznym opakowania.

Rękaw foliowy z nadrukiem

Do produkcji rękawa foliowego z nadrukiem używamy folii PE, która może być bezbarwna – transparentna lub w dowolnym kolorze. Ponadto może mieć dodatkowe właściwości, może to być folia perforowana lub aktywowana pod nadruk, z filtrem UV, a także z dodatkiem antystatycznym. Kontaktując się z naszymi przedstawicielami dowiedzą się Państwo, jaka folia spełni Państwa oczekiwania. Produkujemy tworzywa różnej grubości w zależności od rodzaju folii i parametrów. Działamy w przedziale od 8 my do 300 my. W naszej ofercie posiadamy rękawy foliowe z nadrukiem lub bez o parametrach dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Dzięki rozbudowanej ofercie, umożliwiamy Państwu zaopatrzenie się w produkty wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych w jednym miejscu. Dysponujemy nie tylko rękawami foliowymi, ale również reklamówkami spersonalizowanymi według własnych wytycznych, taśmami ostrzegawczymi w popularnych kolorach i wieloma innymi produktami.

Termokurczliwy rękaw foliowy

Zabezpieczanie towarów nie musi być trudne!

Istnieje wydajne, niedrogie i estetyczne rozwiązanie, które umożliwia pakowanie produktów o dowolnych wymiarach i kształtach. Termokurczliwe rękawy foliowe znajdują zastosowanie w przemyśle tekstylnym, drzewnym, metalowym, budowlanym czy spożywczym.

Do głównych korzyści wynikających z inwestycji w rękaw foliowy do pakowania należą:

  • sterylność zapakowanych produktów;

  • bezwonność i szczelność;

  • termokurczliwość pozwalająca na dostosowanie folii do dowolnego kształtu;

  • izolacja przed drobnoustrojami i niekorzystnym wpływem wilgoci czy słońca;

  • korzystna cena.

Folia termokurczliwa - rękaw foliowy do zgrzewania

Rękaw foliowy do zgrzewarki

Materiał jest też wytrzymały i elastyczny. W rezultacie sprawdza się w przypadku produktów o niestandardowych wymiarach i kształtach. Jego przezroczystość pozwala na łatwe rozróżnienie zapakowanych towarów i umożliwia nanoszenie haseł marketingowych. Wiele firm decyduje się więc na zamieszczenie swojego logo podczas procesu pakowania.

Oprócz oczywistych zastosowań w piekarniach czy rzeźniach termokurczliwy rękaw foliowy przydaje się też, między innymi:

  • przy zabezpieczaniu towaru w transporcie;

  • podczas przeprowadzek;

  • do przechowywania sypkich materiałów jak nasiona;

  • w działaniach promocyjnych choćby przy tworzeniu podarunków.

Możemy przyciąć rękaw w dowolnym miejscu, zależnie od gabarytów artykułów, które planuje się zabezpieczyć.

Szukają Państwo sposobu pozwalającego na szybkie, wydajne i estetyczne zabezpieczanie towarów? Warto zainwestować w wielofunkcyjne rozwiązanie, które łatwo dostosujesz do swoich potrzeb.

Przekonaj się o jakości naszych produktów

Zamów darmowe próbki